Кабмін підтримав законопроект про зменшення імпортного мита на міндобрива

2017-05-19 12:30:22
Кабмін підтримав законопроект про зменшення імпортного мита на міндобрива

Вчора на засіданні уряду міністри підтримали проект закону, який передбачає введення нульового мита на мінеральні добрива.

 

«Мова йде про нульове мито при імпорті в Україну мінеральних азотних добрив, що дасть змогу зробити їх більш доступними для аграріїв та захистити сільгоспвиробників від сезонного коливання цін», - розповів міністр агрополітики Т. Кутовий.

 

Він наголосив, що прийняте рішення є дуже важливим в контексті запланованого перегляду антидемпінгового мита відносно міндобрив російського виробництва.

 

Дійсний митний тариф передбачає мито на азотні міндобрива в розмірі 2-6,5%.

 

Протягом січня-березня частка міндобрив російського виробництва склала 80% загального імпорту добрив до України.

 

Спілка хіміків пропонує встановити імпортні мита на карбамід, КАС та селітру з Росії на рівні не менше 43-45%. Вітчизняна Федерація працедавців вважає, що без запровадження антидемпінгового мита на іноземні азотні добрива неможливо буде стабілізувати внутрішній ринок добрив.

 

Нагадаємо, що нещодавно київський окружний адміністративний суд відмовив Всеукраїнській Аграрній Раді у позові про залучення до справи про збільшення антидемпінгових мит на російські добрива у якості третьої сторони.

Коментарі відвідувачів (0):