IGC на 10 млн. тон збільшила прогноз світового виробництва кукурудзи

2016-04-29 12:24:47
IGC на 10 млн. тон збільшила прогноз світового виробництва кукурудзи

Експерти Міжнародної Ради по Зерну IGC збільшили свій попередній прогноз світового виробництва зерна з 1992 млн. тон до 2002 млн. тон завдяки більш високому врожаю кукурудзи. Очікується, що кукурудзи буде зібрано 969 млн. тон, а не 959 млн. тон, як прогнозувалося раніше.

 

Хоча рівень світового виробництва зерна на 2 % менше за рекордний показник минулого сезону, завдяки високим перехідним запасам обсяг пропозицій знаходиться на максимальному за всю історію рівні.

 

Прогноз світового споживання збільшено на 2 млн. тон до 1986 млн. тон, що все одно на 1 % менше минулорічного рівня.

 

Кінцеві запаси зерна стануть найбільшими за останні 29 років та сягнуть 465 млн. тон, що на 4 % перевищить показник минулого сезону.

 

В наступному сезоні очікується зниження світового виробництва пшениці, ячменя та кукурудзи. Проте вплив на рівень ринкової ціни низького врожаю послабиться наявністю значних перехідних запасів.

 

Виробництво пшениці може зменшитися на 21 млн. тон. Площа під пшеницею буде незначно менше, ніж в поточному сезоні, проте врожайність буде відчутно нижче. Площа під кукурудзою збільшиться на 1 %, в тому числі в США, країнах СНД, Африці та Південній Америці. Ячменю засіють приблизно стільки ж, як в поточному сезоні. За рахунок зменшення середньої врожайності валовий збір ячменю впаде на 3 %.

 

Великі перехідні запаси та гарний врожай не дозволять цінам на зерно піднятися навіть до рівня серпня 2015 року, тому скоріше за все вони лишатимуться на рівні першого кварталу 2016 року.

Коментарі відвідувачів (0):