Гривня на міжбанку укріпилася на 17 копійок

2017-10-10 12:04:42
Гривня на міжбанку укріпилася на 17 копійок

В понеділок на міжбанку продовжилося падіння долара, який протягом доби опустився з ранкових котирувань 26,65/26,68 грн/$ до 26,48/26,51 грн/$.

 

В США цей день був вихідним, тому на вітчизняному ринку валютні операції проводилися на умовах ТОМ (тобто поставка валюти на наступний день після передоплати). Такі умови не надто цікаві для клієнтів, тому було зареєстровано лише 448 угод на загальну суму 273,78 млн $ при середньозваженому курсі 26,5517 грн/$.  

 

Але позитивний результат укріплення гривні тепер потрібно утримати та закріпити. Вівторок може принести різні варіанти розвитку подій. За відсутності обов’язкових продажів та виходу на ринок відкладеного попиту понеділка та вівторка дефіцит валюти може призвести до повернення доларових котирувань до рівня попереднього тижня. Якщо Нацбанк не впорається з ситуативними перекосами курсу, то долар знову подорожчає.

 

Проте можливо, що в разі перевищення попиту над обсягом пропозицій регулятор проведе необхідні інтервенції та утримає курс долара на прийнятному для себе рівні.

 

Ціни на зерно поки що не відреагували на укріплення гривні. Але якщо тенденція до зміцнення національної валюти залишиться, трейдери почнуть активно знижувати закупівельні гривневі ціни.

Коментарі відвідувачів (0):