Довгоочікувані опади покращили стан посівів в усіх регіонах

2017-08-22 13:23:19
Довгоочікувані опади покращили стан посівів в усіх регіонах

Посуху, яка панувала в США в липні та стала причиною різкого зростання цін, нарешті змінила ідеальна для розвитку сої та кукурудзи погода з помірними температурами та достатніми опадами.

 

Нещодавнє обстеження засвідчило покращення стану сільськогосподарських культур, особливо сої, після опадів, що пройшли минулого тижня та ще продовжаться на початку поточного тижня.

 

На півдні та сході Північної Рівнини дощі сприятимуть наповненню зерна кукурудзи та соєвих бобів.

 

В Канаді пройшли менш потужні та нерівномірні опади, проте метеорологи обіцяють дощі в провінціях Альберта та Саскачеван. Це сприятиме наповненню каноли, але може завадити збиранню врожаю пшениці.

 

В більшості регіонів України та Росії протягом двох останніх тижнів спостерігалася спекотна погода з незначними опадами, особливо на півдні, що посилило ризики для посівів сої та кукурудзи. Проте зниження температури повітря та обіцяні опади зменшать стрес для рослин. Соєві боби та соняшник нормально переносять серпневу спеку та нестачу опадів, тому суттєвої шкоди посівам завдано не було.

 

На північному сході Китаю нещодавні опади сприяють репродуктивному наповненню кукурудзи та сої. Проте для підтримки посівів потрібні більш потужні дощі, оскільки сезонні опади залишаються нижчими за норму. Метеорологи прогнозують прохолодну погоду та періодичні зливи найближчим часом.

 

В районах Індії, де найбільше вирощують бавовну, арахіс та сою, протягом тижня панувала тепла та суха погода. Вихідними там пройшли дощі, що принесли особливу користь посівам провінції Махараштра. Найближчим часом посиляться опади в західній Гуджараті.

 

Потужні опади пройшли в регіонах Австралії, що є основними виробниками пшениці. Вони сприятимуть розвитку рослин після посухи, яка панувала там на початку сезону.

Коментарі відвідувачів (0):