Держспоживслужбі передано ще два підприємства

2017-02-02 12:04:12
Держспоживслужбі передано ще два підприємства

Розпорядженням уряду «Про віднесення майнових комплексів держпідприємств під управління Мінагрополітики» Держспоживслужбі передані державні підприємства «Держреєстри України» та «Київський обласний виробничо-технічний центр метрології, стандартизації та якості».

 

Цим же розпорядженням вказаному міністерству переданий в підпорядкування «Український науково-виробничий центр з охорони праці в сільскому господарстві».

 

Міністр агрополітики України Т. Кутовий розповів, що раніше ці підприємства знаходилися під управлінням Державної сільгоспінспекції, яка знаходиться в стадії ліквідації. Тому для вирішення питань реєстрації та обліку сільськогосподарських машин, перевірки якості зерна та розгляду інших питань вказані підприємства були передані Міністерству АПП.

 

Міністр нагадав, що передання двох держпідприємств Держспоживслужбі обумовлене тим, що раніше вона прийняла частину обов’язків Держсільгоспінспекції. Зокрема, повноваження по реєстрації та обліку сільськогосподарських машин, контролю з боку держави за якістю зерна та продуктів його переробки, держнадзору за дотриманням заходів біологічної та генетичної безпеки при вирощуванні сільгоспрослин, контролю рівня радіозабруднення сільгосппродукції та харчових продуктів.

 

Коментарі відвідувачів (0):