Через невчасні опади Німеччина може втратити частину врожаю

2016-08-04 12:28:25
Через невчасні опади Німеччина може втратити частину врожаю

Асоціація фермерів Німеччини повідомляє, що майже щоденні затяжні опади протягом декількох тижнів відчутно гальмують збирання врожаю озимих культур в країні та створюють невизначеність кінцевих показників збиральної кампанії.

 

Німеччина вважається другим після Франції найбільшим виробником пшениці в Євросоюзі. До того ж ці дві країни є основними виробниками європейського ріпаку.

 

За повідомленням Асоціації, в деяких регіонах Німеччини, де вже розпочалося збирання врожаю, через тривалу затримку може бути зібрана лише третина врожаю пшениці. В багатьох регіонах країни збиральна компанія лише розпочинається, тому її перспективі наразі незрозумілі. Метеорологи прогнозують, що дощі триватимуть до кінця наступного тижня.

 

В Асоціації вважають, що врожай озимої пшениці буде на 10-20% нижчим за минулорічний.

 

Надмірні опади гальмують і збирання ріпаку. Наразі оброблено 75% площ. Тривалі дощі призвели до розповсюдження грибкових захворювань. За прогнозом виробництво ріпаку в Німеччині в 2016 році зменшиться на 0,5 млн. тон до 4,5 млн. тон.

 

Збирання озимого ячменю на даний час вже завершено. Через несприятливі погодні умови в деяких регіонах врожайність зменшилася на 10-20%. Через це загалом по країні за оцінками виробників зібрано на 10% ячменю менше, ніж рік тому або 8,6 млн. тон.

Коментарі відвідувачів (0):