Аграрії вимагають скасування змін до правил відшкодування ПДВ при експорті олійних

2017-12-19 12:11:43
Аграрії вимагають скасування змін до правил відшкодування ПДВ при експорті олійних

Кілька аграрних асоціацій оголосили про проведення 19 грудня Загальнонаціонального віче задля вирішення питання подальших дій, спрямованих на повернення відшкодування ПДВ під час експорту олійних культур.

 

В понеділок вони перекривали автошляхи в трьох регіонах країни, а в четвер, якщо не буде реакції влади, перекриють урядовий квартал в Києві.

 

Член комітету ВР з питань агрополітики Л. Козаченко повідомив, що скасування норми про повернення ПДВ було прийнято через приватні зацікавленості певних осіб.

 

«Жодного державницького підходу в даному рішенні немає. Навпаки, за ним є певні зацікавленості осіб, що мають вплив на політичні сили парламенту. Вочевидь, вони виставили умову Уряду, що в разі неприйняття вказаного рішення не дадуть голосів за бюджет-2018. Проте аграрії не підтримають подібні спекуляції, що сильно напружить ситуацію», - розповів Козаченко.

 

Наразі представники Всеукраїнського аграрного форуму (ВАФ) закликають негайно виправити питання відшкодування ПДВ та створити прозорий механізм розподілу бюджетної допомоги, а також запрошують усіх охочих приєднатися до акції.

 

У ВАФ сподіваються на співпрацю з представниками податкового, аграрного та бюджетного комітетів ВР. Проте за відсутності діалогу з владою будуть піднімати питання проведення загальнонаціонального страйку, оскільки попередні звернення не мали результатів.

Коментарі відвідувачів (0):