Збирання пшениці в США та Європі тисне на ціни на пшеницю

2018-06-27 12:15:12
Збирання пшениці в США та Європі тисне на ціни на пшеницю

Суха погода в США та Європі дозволила пришвидшити темпи збиральної кампанії, яка цьогоріч розпочалася на 7-15 днів раніше, ніж зазвичай. В США озима пшениця обмолочена на 41% площ, середня врожайність виявилася кращою за очікувану, в ЄС збирання лише розпочалося, тому даних по врожайності ще немає.

 

В Чорноморському регіоні також активізують збирання, а врожайність на 5-10% нижча за тогорічну. Найгірша врожайність може виявитися в ярої пшениці, яку в Росії посіяли після оптимальних термінів та в меншій кількості. Проте спекотна погода сприятиме покращенню якості зерна.

 

Експерти Agritel, які за підсумками кроп-туру зменшили прогноз врожаю пшениці в Росії до 68,5 млн т, сьогодні оприлюднять оцінку виробництва пшениці в Україні.

 

  • Вересневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF знизилися на 1 €/т до 173 €/т (201,4 $/т).

 

На ринок американської пшениці тисне ранній початок та високі темпи збирання пшениці. У вівторок котирування м’якої пшениці в Чикаго впали до 2-місячного мінімуму, а твердої пшениці в Канзас-Сіті – до 5-місячного мінімуму. За три дні м’яка пшениця в Чикаго втратила 9,46 $/т.

 

Дощі, що розпочалися в Австралії, послабили занепокоєння трейдерів відносно долі майбутнього врожаю пшениці.

 

Липневі ф’ючерси на пшеницю в США впали:

  • на 2,66 $/т до 172,51 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 4,32 $/т до 168,28 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,57 $/т до 195,66 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

Коментарі відвідувачів (0):