Збільшення виробництва пальмової олії в Індонезії тисне на ціни на олійні культури

2019-03-20 12:11:26
Збільшення виробництва пальмової олії в Індонезії тисне на ціни на олійні культури

Завдяки активізації експортного попиту та внутрішнього споживання з боку біодизельної галузі, у вчорашньому звіті USDA прогноз виробництва пальмової олії в Індонезії в новому МР збільшили на 4% до 43 млн т, що на 1,5 млн т перевищить показник 2018/19 МР. Плантації зрілих пальм збільшаться до 11,75 млн га.

 

Збільшення споживання пальмової олії в Індонезії відбуватиметься завдяки зростанню внутрішнього промислового попиту, переважно з боку біопаливних підприємств.

 

Задля скорочення дефіциту рахунку та імпорту палива, з вересня в країні діє внутрішній мандат на змішування дизельного пального з 20% біодизелем, який майже весь виробляється з пальмової олії, що є основною продукцією країни.

 

В наступному році мандат збільшиться до 30%, а також буде розглянута можливість використання пальмової олії при виробництві електроенергії та у вигляді сировини для гідроочищеної рослинної олії (HVO).

 

Експорт пальмової олії виросте з 29 млн т у 2018/19 МР до 30 млн т у 2019/20 МР завдяки збільшенню попиту з боку Китаю, Пакистану та Африки, що компенсує скорочення експорту до Індії, яка на сиру пальмову олію встановлює 40% мито.

 

Індонезія споживає 13 млн т сирої пальмової олії, половина з яких іде на виробництво біодизеля.

 

Збільшення виробництва та експорту пальмової олії буде тиснути на ціну української соняшникової олії на ринках Індії та Китаю, які надаватимуть перевагу більш дешевій олії.

Коментарі відвідувачів (0):