Завершення дощів дозволило прискорити збирання сої та сівбу кукурудзи в Бразилії

2021-02-16 12:03:57
Завершення дощів дозволило прискорити збирання сої та сівбу кукурудзи в Бразилії

Посушлива погода в Бразилії у вересні-жовтні минулого року затримала сівбу сої, що призвело до зростання котирувань. Фермери хоча й планували збільшити площі сівби на тлі зростання цін на сою, проте не поспішали сіяти в суху землю.

 

Поступове збільшення кількості опадів покращило перспективи врожаю, а в січні та лютому надмірні дощі навіть затримали збирання врожаю, особливо у південних штатах, де після сої поля засівають кукурудзою другого врожаю, що вже призвело до зростання цін на кукурудзу.

 

За даними останнього щотижневого звіту консалтингової агенції Agrural, завдяки сухій погоді протягом останнього тижня фермери прискорили збирання сої в основних регіонах, де станом на минулий четвер були обмолочені 9% площ сої у порівнянні з 20% рік тому.

 

Найповільніше збирання врожаю йде у штаті Мату Гроссо, де, за даними агенції ІМЕА, соя зібрана лише на 22% площ у порівнянні з 58% рік тому.

 

Суха погода, прогнозована в Бразилії наступного тижня, дозволить прискорити збирання сої та сівбу кукурудзи. Станом на четвер, кукурудзою другого врожаю сафринья в Бразилії засіяно 11% запланованих площ у порівнянні з 31% в середньому за 5 років.

 

Завдяки нещодавнім опадам прогнози виробництва сої та кукурудзи залишаються на високому рівні, який перевищує торішні показники, навіть попри затримку збирання.

 

Варто зазначити, що за даними Danagro, бразильські фермери вже реалізували 60,4% сої нового врожаю і порівнянні з 40,8% на аналогічну дату торік.

Коментарі відвідувачів (0):