Завдяки гарним опадам Марокко може збільшити виробництво зерна на 41%

2025-04-24 09:13:36
Завдяки гарним опадам Марокко може збільшити виробництво зерна на 41%

За прогнозом МСГ Марокко, у 2025 р виробництво зернових може вирости порівняно з минулим роком на 41% до 4,4 млн т завдяки рясним дощам березня та квітня, - повідомляє агенція Зерно Он-Лайн з посилання на The North Africa Post.

 

Сім років поспіль країна страждала від посухи, і торік змогла зібрати лише 3,1 млн т зерна, що значно поступається середньорічному показнику 7 млн т.

 

У поточному році кількість опадів виросла на 19%, але залишається на 18% нижчою за норму, тому дефіцит вологи зберігається.

 

У МСГ Марокко очікують, що після торішнього скорочення на 4,8% обсяг агровиробництва у 2025 р виросте на 5,1%, зокрема урожай м'якої пшениці - до 2,4 млн т, твердої - до 1,06 млн т, ячменю - до 0,9 млн т.

Коментарі відвідувачів (0):