Рішення про можливість закупівлі Саудівською Аравією чорноморської пшениці тисне на ціни

2019-08-09 12:20:24
Рішення про можливість закупівлі  Саудівською Аравією чорноморської пшениці тисне на ціни

Державний зерновий оператор Саудівської Аравії SAGO повідомив, що пшениця причорноморського походження може брати участь в закупівельних тендерах за умови відповідності вимогам щодо якості. Одночасно країна знизила тендерні вимоги щодо вмісту зерна, яке пошкоджене клопом-черепашкою, з 0% до 0,5%. Рішення про пом’якшення вимог щодо якості прийняте, насамперед, на користь Росії, але воно стане також в нагоді Україні, Румунії та Болгарії.

 

Падіння ринку французької пшениці до 3-місячного мінімуму у четвер зупинила підтримка Чикаго.

 

  • Вересневі ф’ючерси на пшеницю на MATIF впали спочатку на 1,75 €/т, але потім вони відновилися до 170 €/т або 190,30 $/т.

 

М’яка пшениця в Чикаго зростає другий день поспіль завдяки спекулянтам, які проводять купівлі напередодні оприлюднення звіту USDA. Ринок підтримали тижневі експортні продажі, які опинилися біля верхньої межі експертних очікувань. При цьому 60 тис т ярої HRS-пшениці, відправлені до Китаю, стали найбільшою одночасною закупівлею останніх двох років в цьому напрямку після початку торговельної війни.

 

Вересневі пшеничні ф’ючерси в США виросли:

  • на 3,76 $/т до 183,16 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 0,28 $/т до 153,77 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті.

Впала на 0,18 $/т до 191,25 $/т тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

 

Нарощування виробництва пшениці в Аргентині тисне на світовий ринок. Площі сівби в країні збільшили в порівнянні з минулим роком на 6,5% до 20-річного максимуму 6,6 млн га, а погодні умови сприяють розвитку посівів.

 

Очікується, що звіт USDA, який буде оприлюднений 12 серпня, матиме «ведмежий» характер.

Коментарі відвідувачів (0):