За рахунок нового перевалювального комплексу Бунге Україна збільшить свої експортні потужності

2016-06-16 13:14:44
За рахунок нового перевалювального комплексу Бунге Україна збільшить свої експортні потужності

Введення в дію в морському порту Миколаєва нового виробничо-перевалювального комплексу компанії «Бунге Україна» дасть можливість збільшити обсяги експорту з України рослинних олій та зерна. Про це на церемонії урочистого відкриття терміналу 15 червня розповів міністр агрополітики Т. Кутовий.

 

Відкриття нового комплексу має надзвичайну важливість для розвитку Миколаївської області. Американські інвестори витратили на будівництво олієпереробного заводу та вантажного терміналу близько 180 млн. доларів. Така інвестиція стала однією з найбільших, що отримував вітчизняний агропромисловий комплекс на протязі останніх років. Міністр агрополітики також повідомив, що завдяки новому терміналу країна тепер зможе експортувати додатково приблизно 4 млн. тон зернових культур на рік. А це принесе Україні більше 360 млн. доларів валютних надходжень.

 

Міністр агрополітики висловив сподівання, що американські та вітчизняні компанії і надалі будуть працювати задля розвитку інфраструктури аграрного комплексу на півдні України.

 

Т. Кутовий нагадав, що для південних регіонів країни одним з найбільш перспективних та затребуваних напрямків інвестування є розвиток систем зрошення.

 

За словами міністра, «ефективна система зрошення є одним з приоритетних напрямків реформи «з+5», що була розроблена фахівцями його відомства. Ця стратегія реформ була підтримана представниками Торгівельно-інвестиційної місії зі США».