Які наслідки африканської чуми свиней:у Китаї - падіння попиту на сою і нарощування імпорту м’яса?

2019-04-12 13:03:14
Які наслідки африканської чуми свиней:у Китаї - падіння попиту на сою і нарощування імпорту м’яса?

У найближчі роки в Китаї може різко збільшитися попит на різні види м’яса. Щорічно країна збільшує споживання калорій на душу населення, при чому внутрішнє виробництво свинини може дуже сильно постраждати від АЧС через високу регіональну концентрацію галузі тваринництва. За оцінками AgResource, якщо вакцина від АЧС не буде знайдена, незабаром Китай буде імпортувати близько 3 млн. т м’яса всіх видів.

 

Така ситуація пов’язана з високою концентрацією виробництва свинини, що несе загрозу швидкого розповсюдження вірусу в умовах того, що сьогоднішнє поголів’я у Китаї складає близько 600 млн. голів.

 

Таку інформацію надав Ден Бассі – президент AgResource (США) під час Міжнародної конференції «Зерно Причорномор’я-2019» 10 квітня.

 

«Китай – надзвичайно концентроване місце виробництва свинини, що ускладнює боротьбу з африканською чумою. Ця хвороба існує з 1907 року, і до цього часу вірус не вдалося перемогти, вакцина проти АЧС досі не винайдена. Сьогодні поголів’я свиней у Китаї складає 600 млн. голів. Проте Китай буде імпортувати близько 3 млн. т м’яса усіх видів, не лише свинини, якщо буде продовжуватися ця ситуація з чумою», — зазначив Ден Бассі.

 

За його словами, ще один аспект наслідків поширення африканської чуми в Китаї – це падіння попиту на соєві боби, подальший ріст цін на протеїн.

Коментарі відвідувачів (0):