Вже з 2020 року землю в Україні продаватимуть навіть іноземцям

2019-09-03 12:05:40
Вже з 2020 року землю в Україні продаватимуть навіть іноземцям

Прем’єр-міністр України О. Гончарук розповів вчора в ефірі «Свободи слова» про наміри запустити земельну реформу не пізніше літа 2020 року.

 

Він сподівається, що до того часу гривневі кредити значно подешевшають і їх можна буде отримати під 14-15%. Уряд наразі працює над інструментами, які дозволять компенсувати дрібним фермерам купівлю земельних ділянок, надавши можливість отримати фінансування за значно нижчими ставками, щоб вони мали рівні умови з іноземними суб’єктами, або, навіть, переваги.  

 

Раніше В. Зеленський заявив про наміри запровадити земельну реформу вже до кінця року, щоб у 2020 році в Україні повноцінно запрацював земельний ринок.

 

Земельна реформа дозволить купувати сільгоспземлю іноземцям за умови реєстрації юридичної особи в Україні та сплати податків до бюджету.

 

«Ми маємо дозволити проводити операції з землею всім, хто наразі може її обробляти, зокрема й іноземним громадянам за умови, що вони зареєструють підприємство в Україні та будуть сплачувати тут податки», - розповів О. Гончарук.

Коментарі відвідувачів (0):