Врожай в США визначатиме тенденції світових цін на сою

2017-09-08 12:29:50
Врожай в США визначатиме тенденції світових цін на сою

Напередодні оприлюднення нового звіту USDA трейдери приділяють особливу увагу балансам виробництва та перехідних запасів сої в США та роблять власні прогнози. 


В серпні експерти USDA збільшили оцінку врожайності сої в США з 47,1 до 48,7 бушелів/акт попри очікування трейдерів на зменшення врожайності після липневої посухи.


Вчора різні аналітичні агенції  озвучили  прогнози врожайності сої на рівні  від  48,2 до 49,8 бушелів/акр.


В серпні запаси сої оцінювалися на рівні 437 млн бушелів, що стало  другим за величиною показником останніх двадцяти років. В порівнянні з минулим роком значно збільшиться співвідношення запасів до споживання, а виробництво соєвих бобів сягне рекордного рівня.


Більшість виробників стверджують, що завдяки генетиці насіння врожайність сої продовжує зростати.


Британські аграрії планують восени розширити посівні площі під соєю, а аналітики Abiove прогнозують в 2018 році рекордний експорт соєвих бобів – 65 млн т, попри можливе скорочення виробництва олійної в сезоні 2017/18 на 4,65% до 108,5 млн т.


Очікується, що китайські фермери також збільшать посівні площі під соєю за рахунок посівів кукурудзи.


Аналітики вважають, що після виходу звіту USDA соєві котирування опустяться до нових цінових рівнів і лише ранні приморозки або інші несподівані фундаментальні чинники зможуть змінити знижувальний тренд.

Коментарі відвідувачів (0):