Врожай сої в Південній Америці виявився нижчим від прогнозованого рівня

2016-04-29 12:31:21
Врожай сої в Південній Америці виявився нижчим від прогнозованого рівня

Валовий збір соєвих бобів в країнах Південної Америки в поточному сезоні не стане рекордним, попередні оцінки експертів виявилися дещо перевищеними. Середня врожайність олійної постійно знижувалася в ході проведення збиральної кампанії.

 

Наразі збиральна кампанія добігає завершення, проте підсумки її не можна назвати оптимістичними. До того ж на півдні країни продовжуються сильні дощі, а північно-східні регіони страждають через посушливу погоду.

 

Неприємним сюрпризом стали надмірні опади в регіонах Аргентини, де вирощувалося найбільше сої. Якщо ще декілька тижнів тому посіви сої знаходилися у відмінному стані, а середня врожайність сягала рекордних значень, то сьогодні гарної врожайності отримати не вийде. Аналітики оцінюють можливі втрати сої через несприятливі погодні умови в Аргентині у 2-3 млн. тон.

 

Згідно поточних прогнозів валовий збір сої в країнах Південної Америки в цьому сезоні складе 169,3 млн. тон. Для порівняння в сезоні 2014/15 МР валовий збір сої сягнув рекордних 171,4 млн. тон.