Врожаї сої та кукурудзи в Аргентині та Бразилії можуть стати рекордними

2017-02-21 12:11:23
Врожаї сої та кукурудзи в Аргентині та Бразилії можуть стати рекордними

В заключну стадію розвитку аргентинські посіви кукурудзи та сої вступають за ідеальних погодних умов. Після січневих повеней в одних регіонах та посухи в інших метеоумови стабілізувалися. На минулому тижні сприятливими були і опади, і температура повітря. Якщо подібні умови зберігатимуться і надалі, то Аргентина збере рекордні врожаї сої та кукурудзи.

 

Експерти Зернової біржі Буенос-Айреса вважають, що врожай сої перевищить всі попередні прогнози та сягне 54,8 млн. тон.

 

В Бразилії погодні умови залишаються сприятливими для сівби зернових, на відміну від попереднього року, коли врожай постраждав через суворі метеоумови.

 

Врожай кукурудзи може перевищити минулорічний на 21 млн. тон, сої – на 10 млн. тон, що стане рекордними значеннями. Загальний врожай зернових також може стати рекордним, сягнувши 220 млн. тон.

 

Аграрії готуються до рясних врожаїв та закуповують обладнання та техніку. В січні обсяги продажів сільгосптехніки виросли в порівнянні з січнем минулого року на 75%.

 

Пожвавлення експорту південноамериканської сої тисне на ціну олійної в США та на котирування соєвої та соняшникової олії. Найближчим часом ці ринки знаходитимуться в знижувальному тренді.

Коментарі відвідувачів (0):