Восени Держгеокадастр представить нову базу нормативної оцінки землі

2018-04-27 14:58:48
Восени Держгеокадастр представить нову базу нормативної оцінки землі

Спеціалісти Держгеокадастру працюють над впровадженням загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. До 31 серпня повинні представити оновлену цифрову базу даних. Це надасть можливість вільного доступу відвідувачам до функціоналу, що вираховуватиме цей показник в режимі онлайн.

 

Після його впровадження не потрібно буде замовляти технічну документація, витрачати кошти та час на очікування оновлення даних у кадастрі. Таку інформацію надав заступник Міністра аграрної політики Максим Мартинюк.

 

Він запевнив, що триває процес оцифрування онлайн функціоналу по всій Україні. Далі заплановано провести ґрунтовні дослідження, щоб виявити помилки в даних про агровиробничу групу.

 

На ці потреби із Державного бюджету виділили 348 млн. гривень. Завдання освоїти всі ці кошти не стоїть гостро, все навпаки. Тому кошторис зменшили на 40 млн. гривень, не виключено подальше його урізання.

 

У разі впровадження механізму, держава зможе точніше оцінювати ділянки, а власники будуть впевнені у правильності оцінки певної ділянки.

Коментарі відвідувачів (0):