Відсутність результатів у переговорах між США та Китаєм обвалила ціни на сою

2019-08-01 12:49:56
Відсутність результатів у переговорах між США та Китаєм обвалила ціни на сою

Сподівання на активізацію Китаєм закупівель сільгосппродукції з США після відновлення торговельних переговорів між країнами вкотре не виправдалися, після чого ціни на сою впали до мінімуму 2 місяців.

 

Прогресу в переговорах не було, їх завершили достроково, проте домовилися продовжити на початку вересня у Вашингтоні. США наполягають, щоб КНР активізував закупівлю американської сої до підписання угоди.

 

Китайська державна інформагенція «Сіньхуа» повідомила, що переговори були «відвертими, конструктивними та ефективними», та було розглянуте питання збільшення Китаєм закупівлі сільгосппродукції з США.

 

Вересневі ф’ючерси на сою з початку тижня впали на 2,8% до 318,9 $/т, листопадові – до 323,4 $/т.

 

В наступні 7-10 днів погодні умови на Середньому заході США з помірними опадами та невисокими температурами покращать стан посівів, які через пізню сівбу відстають у розвитку та знаходяться в стадії цвітіння.

 

Проте дефіцит опадів може знизити врожайність сої, оскільки коренева система погано розвинутих рослин не отримає вологи з глибоких шарів ґрунту, що негативно вплине на наповнення бобів.

 

Станом на 28 липня в США у фазі утворення стручків знаходяться 21% посівів сої, тоді як рік тому таких було 58%, а в середньому за 5 років – 45%.

Коментарі відвідувачів (0):