В УЗА заявили, що Мінінфраструктури саботує експорт зерна з України

2016-11-03 12:14:45
В УЗА заявили, що Мінінфраструктури саботує експорт зерна з України

Мініфраструктури України свідомо зриває експорт вітчизняного зерна та продуктів його переробки, тому деякі керівники відомства повинні нести персональну відповідальність перед аграріями. Про це у власному акаунті на Facebook заявив президент «Української Зернової Асоціації» В. Клименко.

 

За його словами, «заявки на подачу вагонів-зерновозів для експортних перевезень по різним компаніям виконуються від 10 до 60%, що призводить до зриву експортних планів. Проте Мінінфраструктури більше стурбовано закупівлею 70 нових комплексів для габаритно-вагового контролю. Складається враження, що деякі керівники не бажають брати на себе відповідальність».

 

Також В. Клименко повідомив, що з цього приводу готується звернення до президенту та прем’єр-міністра країни.

 

Нагадаємо, що Мінінфраструктури України розглядає можливість запровадження обмежень на перевезення залізницею вантажів на незначні відстані.

 

«Внаслідок посилення габаритно-вагового контролю на автошляхах України частину вантажів почали перевозити залізницею. Тому наразі ми обговорюємо з керівниками «Укрзалізниці» можливість запровадження обмежень щодо перевезень залізничним транспортом вантажів на незначні відстані. Нехай вантажовідправники, а це в першу чергу аграрії, возять свою продукцію автомобільним транспортом. Наголошую, що це тимчасова міра, тому вона не спричинить їм великих збитків», - прокоментував ситуацію перший заступник міністра інфраструктури Є. Кравцов.

 

Коментарі відвідувачів (0):