В Україні у 2018 році проведуть нормативно-грошову оцінку сільгоспземель

2018-01-04 12:05:06
В Україні у 2018 році проведуть нормативно-грошову оцінку сільгоспземель

Згідно вимог Закону «Про держбюджет України на 2018 р» у новому році буде проведена вседержавна нормативно-грошова оцінка сільгоспземель, яка за рішенням та в установленому урядом порядку буде одночасно проводитися по всій території країни за кошти державного бюджету.

 

Кабмін має прийняти рішення про проведення оцінки та затвердити порядок проведення.

 

Технічна документація по нормативно-грошовій оцінці сільгоспземель затверджується центральним органом виконавчої влади. Документація, яка не була затверджена протягом 3 місяців, буде вважатися затвердженою.

 

Документація з бонітування ґрунтів, економічної та нормативно-грошової оцінки землі протягом місяця з дня надходження розглядається відповідними сільськими, селищними або міськими радами, що приймають рішення про затвердження або відмову у затвердженні. Відмова можлива лише у випадку невідповідності документації законодавчим вимогам. Якщо протягом місяця рішення не буде прийнято, документація буде вважатися затвердженою.

 

Витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку ділянки надається центральним органом виконавчої влади, який забезпечує державну політику в галузі земельних відносин.

Коментарі відвідувачів (0):