В Україні розпочали закупівлю озимих культур по форвардам

2016-11-03 15:03:15
В Україні розпочали закупівлю озимих культур по форвардам

Компанія ДПЗКУ оголосила про початок укладання форвардних угод для закупівлі озимих культур врожаю 2017 року з метою надання аграріям додаткових фінансів для своєчасного проведення весняно-польових робіт. Таку інформацію оприлюднила прес-служба компанії.

 

Вперше в історії корпорації прийняте рішення про початок форвардної кампанії восени, щоб аграрій вже в перші дні нового року мав необхідні фінанси, за які б він міг ще до початку весняно-польових робіт придбати більш дешеве паливо, добрива та засоби захисту рослин,  та своєчасно розпочати сезон.

 

Раніше прес-служба компанії вже повідомляла про наміри щодо укладання форвардних угод з сільгоспвиробниками для закупівлі 500 тис. тон озимих зернових та зернобобових культур майбутнього врожаю.

 

Нагадаємо, що ДПЗКУ планує в три етапи провести закупівлю по 200 тис. тон продовольчої пшениці та кукурудзи, а також по 150 тис. тон сої та ячменю. На форвардну програму закупівлі озимих культур врожаю 2017 року керівництво ДПЗКУ готове виділити понад 1,1 млрд. гривень.

 

Коментарі відвідувачів (0):