В поточному сезоні Індія імпортує 2 млн. тон пшениці

2016-07-06 16:27:10
В поточному сезоні Індія імпортує 2 млн. тон пшениці

Іноземна сільгоспслужба при USDA (FAS USDA) підтвердила попередні оцінки врожаю та імпорту пшениці до Індії в поточному сезоні.

 

За даними служби, в поточному сезоні в країні зібрано 88 млн. тон пшениці, що набагато нижче офіційного прогнозу 94 млн. тон. Через повільні темпи закупівлі пшениці до державного фонду та високі внутрішні ціни гравці ринка оцінюють фактичний врожай пшениці в межах 80-85 млн. тон. Його якість краща, ніж була в попередні роки.

 

Добігає кінця закупівля пшениці до держфонду. Станом на 28 червня у фермерів придбано 22,93 млн. тон пшениці, хоча планувалося закупити 30,5 млн. тон. FAS USDA прогнозує, що цьогорічний обсяг закупівель не перевищить 23 млн. тон, тоді як в минулому році він становив 28,1 млн. тон.

 

Запаси пшениці в держфонді на 1 липня складають 32,6 млн. тон, що на 19% менше, ніж було торік. Проте їх достатньо для того, щоб задовольнити потреби країни протягом наступних 10 місяців. Щорічно через систему громадського розподілу реалізується 20 млн. тон пшениці. Ще 7,5 млн. тон необхідно зберегти в якості мінімальних буферних запасів. Залишки у 5 млн. тон за необхідності можна реалізувати на відкритому ринку.

 

На імпортну пшеницю в Індії встановлено 25% мито. Але борошномели законтрактували 1 млн. тон імпортного зерна в надії на зменшення або відміну мита, що має знизити внутрішні ціни. FAS USDA прогнозує, що протягом сезону імпорт пшениці складе 2 млн. он, оді як в минулому сезоні цей показник становив 0,52 млн. тон.

Коментарі відвідувачів (0):