В новому уряді об’єднають МЕРТ та Мінагрополітики

2019-09-02 12:46:02
В новому уряді об’єднають МЕРТ та Мінагрополітики

Задля прискорення реалізації основних реформ в Україні прийняте рішення об’єднати Міністерство економічного розвитку та торгівлі та Міністерство агрополітики й продовольства у єдине відомство.

 

Міністром нового відомства призначений Тимофій Мілованов, який вже заявив, що об’єднання матиме стратегічну мету та дозволить налагодити ефективний діалог з представниками агросектору, визначити проблемні питання та перспективи, а також якнайшвидше провести такі реформи, як приватизація держпідприємств, запровадження земельного ринку, лібералізація трудових відносин, тобто збільшення кількості робочих місць, розширений доступ до світових ринків, перезавантаження системи профнавчання, запровадження інновацій в агросекторі, проведення наукових досліджень.

 

Деталі реформи будуть викладені в Програмі уряду, яка наразі передана на розгляд парламенту, а зараз Кабмін працює над планом дій та визначає пріоритети.

 

Міністерству важливо синхронізувати всі ринки та запровадити прозорі й зрозумілі правила гри. Реформа аграрної галузі вимагає стратегічного узгодження зі змінами, що будуть проводити в інших сферах.

 

Дерегуляція та діджиталізація стануть основними інструментами боротьби з корупцією у сферах апробації, сертифікації та дозвільної діяльності, пов’язаної з доступом до новітніх засобів виробництва в агросекторі та доступом виробленої продукції до вітчизняних та світових споживачів.

 

Перезавантаження системи держстатистики дасть чіткі показники розвитку галузі та сформувати прогнозні довготривалі орієнтири й пріоритети державної політики.

 

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада 281 голосами «за» призначила новий склад Кабінету Міністрів на чолі з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком.

Коментарі відвідувачів (0):