В листопаді тарифи на залізничні перевезення піднімуть на 15%

2017-10-20 12:30:04
В листопаді тарифи на залізничні перевезення піднімуть на 15%

Укрзалізниця планує з листопада 2017 року проіндексувати тарифи на залізничні перевезення вантажів на 15%, - повідомив заступник керівника відділу управління тарифами комерційного департаменту компанії О. Карначев.

 

Він зазначив, що причиною збільшення вартості перевезень стало зростання цін на паливо та запчастини, які необхідні для ремонту рухомого парку УЗ.

 

Всі кошти, які компанія отримає за рахунок підвищення тарифів, будуть направлені до спеціального фонду та розподілятимуться виключно на ремонт та оновлення рухомого составу.

 

Напередодні Держспоживслужба заблокувала рішення про підняття з 1 жовтня вартості вантажних перевезень залізницею на 22,5% та запропонувала учасникам ринку визначити допустимий рівень збільшення тарифів.

 

Наразі в Укрзалізниці повідомляють, що Держспоживслужба дозволила збільшити тарифи на вантажні перевезення залізницею на 15%.

 

Це дозволить знизити закупівельні ціни на зернові на елеваторах, оскільки логістичні затрати на доставку зерна в порт складають приблизно 400-600 грн/т при перевезенні залізницею та 500-700 грн/т при перевезенні автотранспортом.

Коментарі відвідувачів (0):