В Києві пройшла перша міжнародна конференція «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність»

2016-11-28 12:48:35
В Києві пройшла перша міжнародна конференція «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність»

За підтримки Міністерства агрополітики, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Міжнародної Асоціації Торгівлі Зерном та Кормами 17 листопада в Києві відбулася перша міжнародна конференція, де обговорювалися перспективи та стан ринку соєвих бобів.

 

Згідно з рішенням 68-ї Генасамблеї ООН 2016 рік оголошений роком Бобових культур, оскільки саме вони є альтернативою тваринним білкам, нестача яких у світі постійно збільшується.

 

Міністр агрополітики Т. Кутовий, який приймав участь у відкритті конференції, зазначив, що одним з основних стратегічних напрямків розвитку аграрної галузі є популяризація бобового сектору.

 

В конференції прийняли участь більше 200 делегатів, в тому числі президент Всесвітньої Конфедерації Бобових Арслан Хусейн, представники Європейської Бізнес Асоціації, співробітники Дипломатичних установ 10 країн, представник МСГ та добробуту фермерів Індії Шрі Аніл Пратап Сінгх, представники інших міжнародних організацій.

 

Кожен делегат ознайомився з можливостями та перспективами України в розвитку бобової галузі, новими технологіями вирощування та переробки рослин. Обговорювалися також тенденції світового ринку бобових культур, існуючий попит.

 

Приємною несподіванкою для учасників конференції стала демонстрація смаколиків, що були виготовлені з бобових. Кулінари підготували 22 різноманітних блюда, а наприкінці кожному учаснику вручили подарунок від організаторів конференції у вигляді набору для самостійного приготування кулінарних страв з бобових зерен та рецептів.

 

Варто сподіватися, що відтепер подібні конференції стануть щорічними заходами, які сприятимуть розвитку бобового сектору України та дозволять зайняти гідне місце на світових ринках.