В ДПЗКУ розповіли про грандіозні плани розвитку

2016-11-01 12:17:49
В ДПЗКУ розповіли про грандіозні плани розвитку

ДПЗКУ планує інвестувати в будівництво та модернізацію елеваторних потужностей та портових терміналів близько 500 млн. $.

 

В.о. голови правління компанії О. Григорович розповів про основні інвестиційні проекти компанії, що будуть проводитись в рамках співпраці з китайською корпорацією ССЕС:

  • 25 млн. $ підуть на реконструкцію Одеського зернового терміналу, що дозволить відмовитись від дозавантаження суден на рейді та приймати зерновози класу PANAMAX, зменшивши вартість фрахту.
  • 130 млн. $ відведені на будівництво нових елеваторних комплексів в Вінницькій та Київській областях ємністю 150 тис. тн та модернізацію існуючих елеваторів та млинів, що дасть змогу скоротити виробничі видатки майже на 35%.
  • 135 млн. $ направлять на будівництво глибоководного портового елеватора, що прийматиме судна вантажопідйомністю до 100 тис. тн, та реконструкцію причалів. Завдяки цьому компанія отримає змогу відвантажувати на водний транспорт до 5 млн. тн продукції на рік.
  • Більше 160 млн. $ підуть на створення власної логістичної структури, для якої придбають майже 3000 вагонів для перевезення зерна. Така кількість рухомого складу дозволить забезпечити потреби компанії в відвантаженні, скоротити операційні видатки та уникнути залежності від Укрзалізниці, яка наразі відчуває сильний дефіцит вагонів.

 

Для забезпечення ефективної реалізації запланованих проектів участь в інвестиційних програмах приймають представники китайської сторони. Крім того, за словами О. Григоровича, будуть мобілізовані всі наявні ресурси корпорації.

 

Нагадаємо, що ПАТ ДПЗКУ була створена урядом України в 2010 році. В своєму підпорядкуванні вона має розгалужену мережу філіалів: млинів, комбікормових та круп’яних заводів, лінійних та портових елеваторів. Наразі компанія може одночасно зберігати 3,75 млн. тн зернових, в тому числі загальна щорічна потужність перевалювання Миколаївського та Одеського портів складає 2,5 млн. тн.

Коментарі відвідувачів (0):