В бюджеті-2017 вдвічі збільшено підтримку аграріїв

2016-10-21 12:12:37
В бюджеті-2017 вдвічі збільшено підтримку аграріїв

Кабінетом міністрів спільно з фракціями та профільними комітетами парламенту прийняте рішення про збільшення в бюджеті-2017 державної підтримки аграрної галузі вдвічі – до 10 млрд. гривень. Таку інформацію В. Гройсман повідомив під час розгляду депутатами законопроекту «Про державний бюджет України на 2017 рік» у першому читанні, - інформує сайт уряду.

 

«Ми досягли з фракціями та відповідними комітетами згоди про те, що задля підтримки аграрної галузі будуть виділені кошти у розмірі 10 млрд. грн, тобто фінансування збільшиться вдвічі. Це дозволить нам підтримати вітчизняних сільгоспвиробників», - наголосив В. Гройсман.

 

Керівник уряду розповів, що на проведеній нещодавно зустрічі з представниками Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин було наголошено на «необхідності приділяти особливу увагу галузі, що має відчутний вплив на розвиток економіки країни. Ми повинні зробити все можливе для того, щоб продукція українських сільгоспвиробників була конкурентоспроможною на світових ринках».

 

Нагадаємо, що 20.10.16 парламент України проголосував за прийняття проекту бюджету на 2017 рік в першому читанні.

Коментарі відвідувачів (0):