USDA в черговий раз здивував ринок кукурудзи

2018-10-12 12:09:30
USDA в черговий раз здивував ринок кукурудзи

США є найбільшим світовим виробником та експортером кукурудзи, й вважається основним ціноутворювачем на світовому ринку кукурудзи, тому експерти уважно слідкують за прогнозами виробництва та експорту.

 

Оцінки аналітиків ринку та експертів USDA знову, як і у вересні, розійшлися та стали майже протилежними. У вересні аналітики очікували зменшення прогнозу виробництва кукурудзи в США внаслідок серпневої посухи, але USDA різко підвищив прогноз виробництва одразу на 6 млн т. Перед виходом нового звіту аналітики прогнозували подальше збільшення оцінки врожайності кукурудзи та зростання валового збору ще на 1 млн т до 377,2 млн т. Проте експерти USDA у жовтневому балансі попиту й пропозиції скоригували власні попередні, вельми оптимістичні прогнози виробництва, та зменшили валовий збір кукурудзи в США на 1,25 млн т до 375,37 млн т. При цьому також зменшили оцінку внутрішнього споживання та збільшили проноз експорту на 1,9 млн т до 62,87 млн т, що на 1 млн т перевищить рівень минулого сезону. Досить дивним виглядає збільшення залишків кукурудзи на початок сезону майже на 4 млн т в порівнянні з вересневою оцінкою.  

 

Прогноз світового виробництва кукурудзи у 2018/19МР зменшили лише на 0,7 млн т, а прогнози виробництва кукурудзи в Південній Америці залишили незмінними, хоча місцеві аналітики з агенції Conab вважають, що Бразилія збере 89,7-91 млн т кукурудзи проти 80,8 млн т у 2017 році та 94,5 млн т, прогнозованих USDA.

 

Прогноз виробництва для України не змінили, тоді як для Росії зменшили. 

 

Першою реакцією ринку на новий звіт стало вчорашнє зростання ф’ючерсів на кукурудзу в Чикаго на 2,5% до 145,6 $/т. Але сьогоднішні торги покажуть реакцію трейдерів після аналізу даних звіту.

Коментарі відвідувачів (0):