Уряд відмінив ветеринарний сертифікат форми № 2

2016-11-24 12:06:36
Уряд відмінив ветеринарний сертифікат  форми № 2

Відтепер отримувати ветеринарний сертифікат ф. №2 буде необов’язково. Відповідне рішення було затверджено постановою «Про внесення змін до чинного порядку видачі ветеринарних документів», яка була прийнята на засіданні Кабміну, - повідомляє прес-служба Мінагропроду.

 

Екс-міністр агрополітики О. Павленко вважає, що такий крок дозволить підприємцям заощадити фінанси та звільнити час для подальшого розвитку справи.

 

Ветеринарні свідоцтва ф. №2 видавалися з метою відстеження товаропотоків фуражної продукції та визначення місця вирощування товару. Проте вони дублювали інформацію, вказану в товарно-транспортних накладних. Прийнята постанова робить отримання вказаного документу добровільним за умови переміщення зерна та надання представникам органів вет-санконтролю копії товарно-транспортної накладної, а також указання місця виробництва зерна.

 

«Завдяки прийняттю вказаної постанови скоротяться втрати часу у підприємців, вдасться уникнути дублювання документів та оптимізувати логістику. Таке рішення є ще одним доказом того, що реформи в країні, які мають створити сприятливі умови для розвитку бізнесу, продовжуються», - додав О. Павленко.

 

Коментарі відвідувачів (0):