Уряд США виплатить фермерам 4,7 млрд доларів компенсації

2018-08-29 12:06:20
Уряд США виплатить фермерам 4,7 млрд доларів компенсації

Очільник МСГ США повідомив, що фермери, які постраждали від торговельних війн США, незабаром отримають перші виплати. Майже ¾ суми прямих виплат або 3,6 млрд $ отримають виробники сої.

 

Ще в липні МСГ США анонсувало програму допомоги аграріям, постраждалим від запровадження американськими партнерами імпортних мит у відповідь на дії Трампа, яка мала скласти 12 млрд $. Весь цей час сільгоспвиробники очікували на деталі програми.

 

В МСГ США наголосили, що «фермери не повинні платити за рахунками лише завдяки патріотизму, а програма допомоги аграріям дасть уряду час для укладання нових торговельних угод, що будуть корисними для всієї економіки США, й для аграрної галузі зокрема».

 

Очікується, що рішення про другий пакет допомоги може бути прийняте до грудня, якщо ситуація залишатиметься настільки ж складною.

 

Нагадаємо, що після запровадження Китаєм мита на сою у відповідь на дії США, ціни на соєві ф’ючерси впали на 20,5% до 307 $/т. Прогноз рекордного врожаю сої в США на рівні 125 млн т, з яких зазвичай 40 млн т експортувалися до Китаю, може ще більше вдарити по цінам.

 

На днях президент Трамп підписав нову торговельну угоду з Мексикою та пообіцяв невдовзі налагодити стосунки з Китаєм. В адміністрації намагатимуться вирішити проблеми до листопадових виборів до Сенату, щоб підтримати серед фермерів рейтинг республіканців, який наразі суттєво знизився.  

Коментарі відвідувачів (0):