Укрзалізниця призупиняє роботу автоматичної системи розподілу вагонів у новому сезоні

2018-07-12 14:14:40
Укрзалізниця призупиняє роботу автоматичної системи розподілу вагонів у новому сезоні

Роботу автоматичної системи розподілу порожніх вагонів «Укрзалізниці» тимчасово призупинили.

Про це повідомив керівник філіалу «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) ПАТ УЗ Сергій Подгородецький.

 

Автоматична система розподілу вагонів знаходилася в тестовій експлуатації. В результаті її було призупинено для того, щоб визначити ряд проблем у програмному продукті. Заплановано, що в поточному маркетинговому році система не працюватиме. Наразі використовується напівавтоматичний розподіл, тобто розподілятися вагони будуть через заявки у «Місплані» з акцентом на маршрутні відправки. Це рішення було прийнято на початку червня правлінням УЗ.

 

Заплановано відкривати нові офіси ЦТЛ.

 

На Південно-Західній залізній дорозі уже запрацювали офіси ЦТЛ, наступними запустять на Придніпровській та Південній. Філіали ЦТЛ будуть здійснювати по вагонні відправки, але план по розподілу рухомого составу буде здійснюватися із головного офісу кожної доби.

 

Довідка: ІТ-систему автоматичного розподілу вагонів – «Управління пересилкою порожніх вагонів» (УППВ) «Укрзалізниця» ввела в тестову експлуатацію у грудні 2016 року. Першим рухомим составом, котрий став розподілятися автоматизовано, були цементовози і криті вагони. Пізніше до них додалися і зерновози.

 

Офіційно система була представлена у вересні 2017 року. Тоді ж найбільші побоювання і скептицизм у вантажовідправників викликав той момент, що система все ж не повністю автоматична. У процесі розподілу вагонів брав участь диспетчер.

Коментарі відвідувачів (0):