Укрзалізниця планує закрити для відвантаження ще 300 станцій

2019-03-01 12:06:34
Укрзалізниця планує закрити для відвантаження ще 300 станцій

За підсумками аналізу роботи вантажних станцій у 2 півріччі 2018 року Укрзалізниця створила рейтинговий перелік 301 станції, де майже не проводилася діяльність, - повідомили в корпорації.

 

До переліку включили станції, на яких обсяги завантаження та вивантаження не перевищили коефіцієнт малодіяльності, що за показниками 2 півріччя 2018 року склав 2,34 вагона/добу. Вказаним станціям з 28 лютого поточного року буде присвоєний статус малодіяльних.

 

Якщо протягом пів року після звернення УЗ органи місцевого самоврядування не приймуть рішення про компенсацію витрат з місцевих бюджетів або фондів підприємств, що обслуговуються вказаними станціями, то Укрзалізниця буде узгоджувати з центральним органом виконавчої влади в транспортній галузі питання закриття нерентабельних станцій.

 

Перелік станцій, яким надається статус малодіяльних з 28.02.2019, оприлюднений на сайті УЗ.

 

Нагадаємо, що в серпні в Укрзалізниці нарахували майже 130 вантажних станцій, які за добу перевалювали менше, ніж 1 вагон, а для третини з них цей показник складає 0,5 вагона. З жовтня корпорація запропонувала запровадити компенсацію збитків при роботі з малодіяльними станціями, задля уникнення їх закриття.

Коментарі відвідувачів (0):