Укрзалізниця оприлюднить інформацію про наявність вільних вагонів онлайн

2016-10-12 12:53:55
Укрзалізниця оприлюднить інформацію про наявність вільних вагонів онлайн

Укрзалізниця отримала від Міністерства інфраструктури завдання забезпечити надання в режимі онлайн інформації щодо наявності вільних навантажувальних ресурсів.

 

На сервісі мають оперативно з’являтися дані про стан забезпечення заявок на вантажні перевезення. «Починаючи з 10.10.16 Укрзалізниця повинна в онлайн-режимі оприлюднювати інформацію стосовно наявності вільної тяги, пересувного составу та обробки заявок на перевезення, щоб всі учасники ринку мали змогу спостерігати за пропорційним розподілом вагонів, бачити адекватність та прозорість цього процесу», - повідомив очільник Міністерства інфраструктури В. Омелян.

 

Таке рішення дозволить покращити ситуацію з забезпеченням потреб металургів та зернотрейдерів, що наразі є основними вантажовідправниками. Саме їх продукція сьогодні складає основу нарощування Укрзалізницею перевезень – зокрема, за підсумками першого півріччя відвантаження зерна зросло на 10%, чорних металів – на 12,5% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

 

Нагадаємо, що на залізничних дорогах України посилюється дефіцит вантажного вагонного парку, що обумовлено його сильним зносом. За оцінкою керівництва УЗ сьогодні компанії не вистачає близько 9 тис. одиниць рухомого складу.

Коментарі відвідувачів (0):