Укрзалізниця не планує купувати нові зерновози в 2017 році

2017-02-17 12:15:42
Укрзалізниця не планує купувати нові зерновози в 2017 році

В 2017 році Укрзалізниця не буде купувати нові хоппери для перевезення зерна, а лише оновить парк універсальних вагонів – критих та напіввагонів.

 

Про це розповів заступник керівника філіалу «Центру транспортної логістики» А. Мірошніков під час виступу на конференції «Стратегії експорту: трейдінг та логістика 2017».

 

«Увага компанії буде зосереджена на купівлі універсальних вагонів – напіввагонів та частково критих. Наразі рухомий склад Укрзалізниці налічує 11,5 тис. зерновозів. Проте, внаслідок старіння вагонів майже у 800 зерновозів в 2017 році закінчиться термін експлуатації», - повідомив А. Мірошніков.

 

Надалі в компанії планують збільшувати обсяги перевезень зерна залізницею за рахунок скорочення строків оборотності вагонів, а також зменшення часу на завантаження та вивантаження продукції.

 

Додатковим шляхом зменшення дефіциту вагонів стане купівля рухомого складу власниками вантажів. Аграрії готові самостійно закуповувати вагони для транспортування залізницею власних вантажів за умови надання Укрзалізницею 30% знижки на тарифи.

 

Крім того, аграрії пропонують  включити представників АПК до складу Наглядової ради компанії.

 

Нагадаємо, що президент Української зернової асоціації В.Клименко вважає, що заплановане на 1 липня підвищення тарифів на залізничні перевезення є неприйнятним для аграрної галузі.

Коментарі відвідувачів (0):