Українські аграрії отримають право на першочерговий викуп землі, яку оброблюють

2021-06-24 12:39:26
Українські аграрії отримають право на першочерговий викуп землі, яку оброблюють

Уряд України на засіданні 23 червня прийняв зміни до порядку ведення Держреєстру речових прав на нерухоме майно, які дозволять забезпечити коректну процедуру продажу та правильне оформлення внесених відомостей. Про це повідомила прес-служба уряду з посиланням на прем’єр-міністра України Д. Шмигаля.

 

Коли запрацює ринок землі, аграрії отримають право першочергового викупу земельних ділянок, на яких вони працювали багато років. Водночас буде проводитися перевірка всіх угод купівлі-продажу на дотримання вимог закону, - повідомив прем’єр-міністр.

 

Крім того, він доручив Міністерству агрополітики України забезпечити належний рівень інформування про позитивні сторони земельної реформи.

 

Серед інших першочергових завдань аграрного сектору очільник уряду назвав розвиток систем меліорації, оскільки спекотна погода все частіше створює посушливі умови та ризики втрати врожаїв агровиробниками. Тому наразі пріоритетом для уряду та профільного міністерства є проект розвитку систем зрошення у південних регіонах України.

Коментарі відвідувачів (0):