Україні дозволено експортувати яловичину в Китай

2017-05-23 12:40:11
Україні дозволено експортувати яловичину в Китай

Держспоживслужба України разом з Державною адміністрацією за наглядом за якістю, інспекцією та карантину КНР (AQSIQ) підписали протокол вимог для проведення поставок з України до Китаю яловичини у замороженому вигляді, відкривши цим шлях для м’яса українського виробництва на ринки Китаю.

 

Протокол, що офіційно підтверджує відкриття китайського ринку для вітчизняної яловичини, був підписаний за підсумками місії відповідного відомства КНР, яке перевірило наприкінці квітня систему державного нагляду за безпекою продуктів в Україні, та зокрема виробництво яловичини.

 

В міністерстві агрополітики розповіли, що в минулому році товарообіг між Україною та Китаєм в частині сільськогосподарської продукції сягнув понад 1 млрд $. А відкриття китайського ринку для української яловичини відкриє нові можливості для вітчизняних експортерів.

 

Наразі представники Держспоживслужби та AQSIQ опрацьовують питання узгодження фітосанітарних вимог та інспекційних норм при проведенні експорту окремих видів вітчизняної агропродукції до Китаю. Мова йде про соняшниковий шрот, молочні продукти, яйця, мед, пташине м’ясо, буряковий жом та іншу продукцію АПК.

Коментарі відвідувачів (0):