Україна до кінця 2016 року придбає 78 габаритно-вагових комплексів

2016-10-24 12:09:52
Україна до кінця 2016 року придбає 78 габаритно-вагових комплексів

Міністерство інфраструктури повідомляє, що з метою проведення контролю за дотриманням норм чинного законодавства під час здійснення вантажних автоперевезень шляхами України планується до кінця поточного року придбати 78 комплексів габаритно-вагового контролю.

 

Заступник міністра Ю. Лавренюк розповів, що «нарешті прийшов час переходити від обговорення до практичної реалізації закупівлі комплексів для контролю ваги та габаритів автотранспортних засобів. Протягом останніх 4 місяців в даному напрямку була проведена досить ефективна робота. Якщо ми зможемо додатково придбати ще 78 ГВК, то в наступному році отримаємо ще кращий результат».

 

На сьогодні в Україні існують 135 майданчиків, де можна здійснювати ваговий контроль автотранспортних засобів. Враховуючи навантаження на автошляхи України, а також майбутню закупівлю додаткових 78 ГВК, наразі потрібно побудувати та запустити в експлуатацію ще 77 таких майданчиків. Це дозволить проводити рівномірний контроль за перевезеннями по всій території країни, зважаючи на сезонні особливості та специфіку вантажопотоків різних регіонів країни.

Коментарі відвідувачів (0):