Угода між США та Мексикою підняла ціни на нафту на 5%

2019-06-10 12:05:37
Угода між США та Мексикою підняла ціни на нафту на 5%

В ході переговорів між США та Мексикою у п’ятницю були досягнуті домовленості з питань міграції та торговельної політики, після чого Президент Трамп повідомив, що «тепер країни розпочнуть чудове співробітництво, якого не було протягом декількох десятиліть» та скасував запровадження мита на мексиканські товари.

 

На цих новинах ф’ючерси на нафту марки Brent на біржі ICE Futures в Лондоні виросли на 5% до 63,64 $/барель, а липневі ф’ючерси на нафту WTI в Нью-Йорку на NYMEX виросли на 5,8% до 54,3 $/барель.

 

З 20 травня ціни на нафту втратили майже 20% через ескалацію торговельної війни між США та Мексикою на тлі напружених відносин з Китаєм. Інвестори побоюються, що торговельні війни уповільнять зростання світової економіки та зменшать попит на нафту.

 

Додатково ціни підтримав виступ міністра енергетики Саудівської Аравії Халіда аль Фаліха на економічному форумі в Петербурзі, де він розповів про подальше співробітництво його країни з Росією в межах угоди ОПЕК+ та запевнив, що країни ОПЕК+ продовжать обмеження на видобуток нафти до кінця 2019 року, оскільки рівень цін нижчий, ніж 60 $/барель не дозволяє інвестувати в розвідування та видобуток нафти.

Коментарі відвідувачів (0):