Торговельна війна між США та Китаєм посилюється

2018-04-04 12:36:02
Торговельна війна між США та Китаєм посилюється

Відносини між США та Китаєм продовжують погіршуватися. Вчора Адміністрація президента США оприлюднила перелік китайських товарів, на які планується запровадити додаткове імпортне мито в розмірі 25%. До нього включені 1300 позицій китайських товарів, що виробляються різними галузями промисловості, зокрема, продукція машино- та суднобудування, сільгосптехніка, тощо.

 

Цей крок стане відповіддю на введення Китаєм 2 квітня імпортного мита на 128 позицій товарів американського виробництва.

 

Проте в КНР подібні дії назвали «помилковими та такими, що істотно порушують основні принципи ВТО», та вирішили найближчим часом застосувати механізм врегулювання суперечок в межах ВТО.

 

Ринок сої все ще залишається під тиском торговельної війни, оскільки імовірність запровадженням Китаєм імпортного мита на американську сою збільшується. Наразі Китай вводить додаткові субсидії для власних виробників сої та зменшує їх для виробників кукурудзи.

 

В новому прогнозі експерти Informa оцінку виробництва сої в Бразилії підвищили до 116 млн т, а для Аргентини зменшили до 39 млн т.

 

В Чикаго травневі ф’ючерси на сою торгуються на рівні 381 $/т та залишаються під тиском неврожаю в Аргентині, мита з боку Китаю та посівної кампанії в США.

Коментарі відвідувачів (0):