Тиждень завершився черговим падінням цін на пшеницю

2018-06-18 12:06:06
Тиждень завершився черговим падінням цін на пшеницю

В п’ятницю торги на європейських біржах розпочалися під тиском падіння цін в США напередодні та різкого зниження курсу євро відносно долара. На ринок також тисне надходження пшениці нового врожаю, особливо в умовах незначного попиту останніх місяців.

 

Крім того, трейдерів турбує невизначеність з перспективами ринку кукурудзи та сої, пов’язана з тарифною війною, яку Трамп оголосив основним торговельним партнерам США.

 

  • Вересневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF опустилися на 2,75 €/т до 177,5 €/т, а ціна в доларах ціна впала до 206 $/т, що стало мінімумом 3 останніх тижнів.

 

Низький експортний попит та активізація збирання пшениці у США тиснуть на пшеничні котирування, які втратили за тиждень в Канзасі 3,44%, в Чикаго – 3,94% та опустилися до місячного мінімуму.

 

За перший тиждень нового сезону було експортовано лише 310 тис т пшениці.

 

Липневі ф’ючерси на пшеницю в США впали:

  • на 0,74 $/т до 183,53 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 0,92 $/т до 190,97 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,48 $/т до 209,71 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

В Україні ціни на пшеницю знижуються слідом за цінами світового ринку. Нещодавні опади сприяють наливу колоса та покращують перспективи врожаю.

 

В Росії в зоні вирощування пшениці триває посуха, подальша відсутність опадів знизить врожайність, проте покращить якість зерна.

Коментарі відвідувачів (0):