Темпи збирання пшениці в Франції значно нижчі за минулорічні

2016-08-01 12:51:17
Темпи збирання пшениці в Франції значно нижчі за минулорічні

Французькі аграрії продовжують збирати м’яку пшеницю. За інформацією агентства FranceAgriMer станом на 25 липня обмолочено 41% посівних площ, тоді як на минулому тижні цей показник становив 17%, а рік тому – 68%.

 

Стан посівів протягом минулого тижня знову погіршився. Частка посівів, що знаходяться в доброму та відмінному стані зменшилася з 42% на минулому тижні до 40%, тоді як рік тому таких було 77%.

 

Через дуже поганий стан посівів цьогорічний врожай пшениці не перевищить 30 млн. тон, та стане найнижчим за останні 40 років.

 

Значно запізнюється збирання ярого ячменю. Станом на 25 липня обмолочено 13% площ, тоді як тиждень тому цей показник становив 7%, а в минулому році на цю дату було оброблено 67% площ. Озимий ячмінь вже зібраний повністю.

 

Песимістичних настроїв трейдерам додала новина про те, що через зростання внутрішніх цін на тлі несприятливих прогнозів щодо майбутнього врожаю, Франція в серпні імпортує незвично велику партію румунської пшениці.

 

Суховантаж Panamax в другій половині серпня доставить з Румунії до французького порту Дюнкерк партію пшениці 55-60 тис. тон. Трейдери побоюються, що найближчим часом Франція може закупити ще декілька партій румунської пшениці.

 

Франція, що є найбільшим імпортером пшениці в Євросоюзі, зазвичай імпортує невелику кількість румунського зерна. Протягом сезону 2015/15 МР імпорт пшениці не перевищив 17,5 тис. тон.

Коментарі відвідувачів (0):