Ціни на зерно продовжують знижуватися під впливом хорошого урожаю

2016-07-07 13:53:49
Ціни на зерно продовжують знижуватися під впливом хорошого урожаю

Після довгих вихідних американські ринки сильно понизилися. Цьому сприяли гарні погодні умови та активне скорочення хедж-фондами довгих позицій по кукурудзі та сої. Інвестори почали продаж цих культур після новин про імовірне підвищення їх врожайності через опади, що пройшли в районах вирощування. Протягом трьох тижнів ціна кукурудзи впала з 173 до 135 $/тону.

 

Інформація щодо обсягів тижневого експорту американської кукурудзи та сої вказує на уповільнення темпів, проте експорт пшениці перевищує очікування. Крупні фонди все ще зберігають велику кількість коротких позицій по пшениці.

 

Під тиском вдалої збиральної кампанії, яка просувається швидше, ніж зазвичай, незважаючи на періодичні дощі, та показує гарні показники врожайності, ціни на американську пшеницю впали:

  • на 1,38/тону до 152,76 $/тону в Чикаго на м’яку SRW пшеницю,
  • на 0,55 $/тону до 147,16 $/тону в Канзас-Сіті на тверду HRW пшеницю,
  • на 2,48 $/тону до 182,61 $/тону в Мінеаполісі на тверду яру HRS пшеницю.


На французькій біржі ціна ріпаку впала на 10$ до 387 $/тону слідом за зниженням ринку пальмової олії та сої. Котирування сої нового врожаю, з поставкою в листопаді, в Чикаго знизилися з 397 до 387 $/тону . Ринки олійних наразі переживають не найкращі часи через падіння котирувань нафти, викликаного зниженням фінансових ризиків та виходом Великобританії з ЄС.