Ціни на сою зростають завдяки активізації експорту

2018-04-13 12:05:52
Ціни на сою зростають завдяки активізації експорту

Ринки олійних залишаються під тиском невизначеної ситуації на ринку біопалива в США та Європі, де виробникам біопалива протистоять нафтові лобісти та екологи, які стверджують, що підвищення норми використання біопалива призведе до зростання цін на продукти та погіршить стан навколишнього середовища, оскільки для вирощування сільгоспкультур буде необхідно більше землі.

 

США виступають за більш активне використання біопалива та планують підтримати аграріїв у випадку запровадження Китаєм митних обмежень.

 

Надлишковий імпорт аргентинського біодизеля та дозволене використання пальмової олії при його виробництві призвели до зменшення маржі та закриття деяких європейських заводів по переробці ріпаку.

 

В Чикаго травневі ф’ючерси на сою подорожчали до 395 $/т завдяки падінню виробництва та активізації експорту з США. Протягом тижня експортні продажі сої з США виросли в 3,6 раза до 1,51 млн т, тоді як експортні відвантаження скоротилися на 27,6% до 419,7 тис т.

 

Експерти біржі Росаріо зменшили прогноз виробництва сої в Аргентині у 2017/18 МР на 3 млн т до 37 млн т, тоді як аналітики ABIOVE підвищили оцінку виробництва сої для Бразилії на 2,4% з 114,7 млн т до рекордних 117,4 млн т.

Коментарі відвідувачів (0):