Ціни на рослинні олії отримують додатковий сигнал для зниження

2017-08-14 12:12:41
Ціни на рослинні олії отримують додатковий сигнал для зниження

Індія, яка є найбільшим світовим імпортером рослинної олії, підвищила мито на імпорт нерафінованої та рафінованої олії для захисту місцевих виробників від демпінгу з боку постачальників з Малайзії та Індонезії.

 

Згідно з постановою уряду, було підвищене мито на імпорт нерафінованої пальмової олії до 15% і рафінованої пальмової олії - до 25%.

 

Також було збільшено мито на імпорт нерафінованої соєвої олії з 12,5% до 17,5%.

 

Індія витрачає близько 10 млрд $ на масштабні закупівлі пальмової олії в Малайзії та Індонезії, а також невеликі поставки соєвої олії з Аргентини та Бразилії.

 

Рівень запасів олії на півдні Малайзії на кінець липня сягнув максимального рівня з квітня 2016 року, а приріст залишків протягом місяця став найвищим з квітня 2015 року. За даними малайзійського департаменту пальмової олії (MPOB), в порівнянні з червнем запаси пальмової олії в країні збільшилися на 16,8% у зв'язку із зростанням виробництва на 20,7% до 1,83 млн т.

 

Збільшення виробництва пальмової олії в Малайзії, зменшення її імпорту до Індії та збільшення прогнозу виробництва сої в світі в серпневому балансі USDA дадуть поштовх для зниження цін на пальмову та соєву олію, що призведе до зниження ціни на соняшникову олію, котирування якої останнім часом виросли завдяки зменшенню пропозицій з Росії та України наприкінці сезону.

Коментарі відвідувачів (0):