Ціни на пшеницю в Чикаго опустились нижче психологічного рівня 5$/бушель

2018-10-25 12:07:49
Ціни на пшеницю в Чикаго опустились нижче психологічного рівня 5$/бушель

Падіння світових цін на акції, індекси та нафту, яке розпочалося на початку тижня, вчора торкнулося й ринків сільгосппродукції, які вчора завершили торги з мінусами.

 

Після незначного зростання напередодні, ринок американської пшениці в середу обвалився через незадовільний експорт та тиск спекулятивних продажів. Зміцнення курсу долара на тлі проблеми з італійським бюджетом в ЄС та ситуації з Саудівською Аравією також тисне на ціни.

 

Експерти вважають, що нещодавнє підвищення прогнозів виробництва пшениці в Росії та зміцнення долара найближчим часом не дозволять покращити експорт пшениці з США.

 

Грудневі ф’ючерси на пшеницю на біржах США впали:

  • на 3,49 $/т до 183,53 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 3,86 $/т до 182,61 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,39 $/т до 212,56 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.   

 

Алжир вчора на тендері придбав 500 тис т французької пшениці за ціною 256-258 $/т C&F, що підтримало котирування на біржі в Парижі. Завдяки зниженню курсу євро ціна закупівлі стала на 5-6 $/т нижчою, ніж на попередніх торгах у вересні.

 

Туніс придбав 100 тис т пшениці з поставкою в грудні - січні за ціною 253,97 $/т CFR, яка на 5 $/т вища, ніж на попередньому тендері.

 

  • Грудневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на паризькій біржі впали на 0,5 €/т до 200,5 €/т або 228,5 $/т.

 

Ціни на причорноморську пшеницю залишаються на попередньому рівні, проте ціни попиту дещо знизилися. Ринок очікує п’ятничну зустріч міністра сільського господарства РФ з експортерами, де будуть визначені можливі обсяги експорту пшениці в поточному сезоні.

 

На тлі зниження світових цін Єгипет планує провести тендер по закупівлі пшениці.

 

Бангладеш також оголосив тендер по закупівлі борошномельної пшениці, на якому з високою імовірністю може перемогти українська чи російська пшениця.

Коментарі відвідувачів (0):