Ціни на пшеницю опускаються під тиском пропозицій нового врожаю

2019-06-24 12:04:44
Ціни на пшеницю опускаються під тиском пропозицій нового врожаю

Наприкінці тижня ціни на пшеницю залишалися незмінними на тлі невизначеності зі станом посівів кукурудзи в США та тривалою посухою, що встановилася на південному сході України й півдні Росії. Спека в країнах ЄС цього тижня посилить стрес ярих культур.

 

Зростання цін на кукурудзу підтримує ціни на пшеницю, на які тисне прогноз високого врожаю в ЄС та Росії в поточному сезоні. Опади в Аргентині сприяють сівбі пшениці, що може призвести до збільшення посівних площ та валового збору.

 

Ринок французької пшениці в п’ятницю зростав на тлі прогнозів опадів в пшеничному поясі США та спеки на заході ЄС найближчими днями. У Франції в доброму або відмінному стані знаходяться 80% посівів, тоді як на цю дату в минулому році таких було 75%.

 

  • Вересневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF виросли на 0,75 €/т до 180,75 €/т або 205,60 $/т.

 

Майже всю п’ятницю ф’ючерси м’якої пшениці в Чикаго торгувалися в зеленій зоні, проте наприкінці торгів просіли під тиском сусідніх ринків сої та кукурудзи. На ціни тисне збільшення пропозицій озимої пшениці нового врожаю.

 

Трейдери також врахували можливе розширення посівних площ під пшеницею в Аргентині.

 

Липневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 0,18 $/т до 193,27 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 2,94 $/т до 166,26 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 0,83 $/т до 196,94 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

На ринках чорноморської пшениці з’явився новий врожай, а покупці почали опускати ціни. Аграрії не поспішають з продажами через зростання собівартості та різке падіння цін в порівнянні з минулим роком.

 

Україна за тиждень експортувала 40 тис т пшениці, а з початку року – 15,5 млн т, що на 8,4% поступається показнику минулого року.

Коментарі відвідувачів (0):