Ціни на пшеницю очікують підсумків посівної кампанії

2019-05-24 12:02:01
Ціни на пшеницю очікують підсумків посівної кампанії

Сівба ярої пшениці в основних країнах-виробниках проходила значно швидше, ніж торік, а рясні опади дають надію на отримання гарного врожаю.

 

Занепокоєння викликають темпи сівби пшениці в США, де надмірні дощі та низькі температури шкодять посівам ярої пшениці. Крім того, на сході Австралії знову встановилася посуха.

 

Чиказька біржа у четвер почала активно зростати на погодних новинах та на тлі закриття інвесторами коротких позицій, проте різке падіння сусіднього ринку кукурудзи розвернуло котирування донизу.

 

В підсумку дня липневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 0,92 $/т до 172,78 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 2,57 $/т до 156,25 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 3,49 $/т до 196,30 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Вчора стало відомо, що адміністрація Трампа виділить 16 млрд доларів на компенсацію збитків фермерам, які постраждали від торговельної війни з Китаєм. Ставки виплат будуть визначатися не видами вирощуваних культур, а місцем розташування виробництва. На думку експертів, даний пакет допомоги стимулюватиме фермерів розширювати виробництво понад встановлених лімітів страхування.

 

Паризька біржа вчора виросла слідом за Чикаго, проте зростання цін обмежили прогнози гарного врожаю пшениці в ЄС, Україні та Росії.

 

  • Вересневі пшеничні ф’ючерси на MATIF виросли на 0,5 €/т до 175,5 €/т або 196,29 $/т.

Коментарі відвідувачів (0):