Ціни на пшеницю обвалив «ведмежий» звіт USDA

2018-03-12 12:28:07
Ціни на пшеницю обвалив «ведмежий» звіт USDA

Майже не відреагувавши на ведмежий звіт WASDE у четвер, у п’ятницю пшеничні ф’ючерси в Чикаго та Канзасі впали на 2,6 та 2,8% через перепроданість ринку, тому в тижневому підсумку ринок пшениці втратив майже 4%.

 

Експерти USDA збільшили прогноз світового виробництва пшениці на 0,5 млн т та оцінку кінцевих запасів на 2,79 млн т. Прогноз врожаю пшениці для США не зменшили, хоча за даними тижневого моніторингу протягом тижня посуха в регіонах вирощування озимої пшениці посилилася, а кількість опадів залишається нижче за норму. На півдні Оклахоми та Канзасу рівень посухи збільшено до максимального «Д4», а загалом по країні страждають від нестачі вологи 39% посівів озимої пшениці.

 

Зростання волатильності ф’ючерсного ринку пшениці обмежується фізичним ринком, де після зростання цін покупці почали контрактувати зерно нового врожаю на 5-10 $/т дешевше, ніж травневі котирування.


Згідно ведмежого прогнозу цін від Societe Generale, навіть при суттєвому зменшенні врожаю пшениці в США світові поставки будуть забезпечені.

 

Прогноз експорту пшениці з ЄС зменшено на 1 млн т, тоді як для Росії його збільшили на 1,5 млн т до 37,5 млн т, хоча деякі російські експерти оцінюють його у 40 млн т.

Коментарі відвідувачів (0):